.
<<  Kuru Soğan Üretimi >>
 
 

Kuru soğanlarımızı, ihracatçılarımıza, şehir sebze hallerine, öğrenci yurtlarına, yemek fabrikalarına, hastanelere, askeri birliklerin sebze tedarikçilerine ve soğan talep eden ihtiyaç sahiplerine pazarlıyoruz.

     
 

Kuru soğan almak için, aracı yok. Komisyoncu yok. Üçüncü şahışlar hiç yok. Direkt olarak üreticiden satış. Satıcıyla, yüz yüze görüşerek soğan satışı.

     
 

İster 10 ton. İster 500 ton. İster 10 kamyon, ister 500 kamyon. Ne kadar soğan ihtiyacınız varsa, tüm kuru soğan taleplerinizin tamamını karşılıyoruz.

     
 

İri boy soğan, orta boy soğan veya kavurmalık tip soğan. Hangi tip soğana ihtiyacınız varsa  günlerce ve haftalarca beklemenize gerek yok. 2 saat içinde, istediğiniz kadar soğanı aracınıza yüklüyor ve yola çıkıyorsunuz.

     
 

Yeşil yapraklı ve köklü olarak tüketilen yeşil soğan, kavurmalık diye adlandırılan soğandan elde edilir. Bizim kavurmalık soğanımızın  toprağa dikilmesiyle, yeşil soğan elde edilir. Tohum soğandan, yeşil soğan elde edilmez. Yeşil soğan üreticilerinin, kavurmalık soğan ihtiyaçlarını da bz karşılıyoruz.